معرفی برنامه

اولین برنامه جامع راهنمای کلید سازان فارسی زبان

اطلاعاتی که در این برنامه منتشر شده توسط اینجانب از طریق تجربه های شخصی و همکاران محترم و برنامه های موجود از جمله برنامه راهنمای شرکت سیلکا، برنامه ادیک موبایل گردآوری شده است.
این برنامه فقط مخصوص همکاران محترم برای سهولت کار با دستگاه های تراش اتوماتیک و همچنین ریموت ساز کادی و کیتول و همچنین نکته هایی راجع به تعریف ریموت و سوییچ انواع خودرو طراحی و ساخته شده است.

جامع ترین اپلیکیشن نکته ها و ترفندهای کلید سازی به زبان فارسی

کد تراش و کد تیغه خودروها

این قسمت برای راهنمایی همکاران عزیز با کد شناسایی تیغه ها، شناسه تیغه ها در دیتابیس کندور و اینستاکد و همچنین فاصله پرک ها و ساچمه ها از هم و روی تیغه کلید هست.
شناسه اینستاکد: نرم افزار جامع کلیدسازی که قابلیت دیکد و اطلاعات کاملی تیغه کلیدها را در خود جای داده و در دستگاههای برند مثل کیلاین و سیلکا مورد استفاده است.
شناسه کندور: برای شناسایی تیغه کلید خودروهای چینی که فقط قابل تراش با دستگاههای چینی هستند.

ریموت کادی

این قسمت برای راحتی کار شما عزیزان در ساخت و پیدا کردن ریموت خودرو مورد نظر نام ریموتهای کادی که تست شده و روی خودروها قابل تعریف هستند ذکر شده و با جستجو در برنامه کادی می توانید به راحتی و بدون دردسر ریموت خودرو مورد نظر را ساخته و روی خودرو تعریف کنید. 

ریموت کیتول

این قسمت برای راحتی کار شما عزیزان در ساخت و پیدا کردن ریموت خودرو مورد نظر نام ریموتهای کیتول که تست شده و روی خودروها قابل تعریف هستند ذکر شده و با جستجو در برنامه ایکس هورس و یا خود دستگاه کیتول می توانید به راحتی و بدون دردسر ریموت خودرو مورد نظر را ساخته و روی خودرو تعریف کنید. 

کددهی دستی ریموت خودروها

یکسری از خودروها شیوه تعریف ریموتشان بصورت دستی و بدون نیاز به دستگاههای دیاگ و یا تعریف کلید است؛ در این قسمت به تفکیک برند خودروها، شیوه کددهی دستی ریموتشان را توضیح دادیم که با طی مراحل ذکر شده خودرو را وارد مرحله کدگیری کرده و ریموت را تعریف کنید. 

نکات تعریف سوییچ خودروها

بعضی از خودورها علی الخصوص خودروهای چینی برای تعریف کلید و گاها ریموت قلق ها و کارهای خاصی را نیازمندند در این بخش از برنامه با جمع آوری اطلاعات از همکاران محترم و تجربه های شخصی مواردی را که در بعضی خودروها نیازمند رعایت هستند و نکاتی که دارند را ذکر کردیم تا راهگشایی برای شما همکاران محترم باشد. 

دانلود فایل های دامپ و ایپرام خام

این منو شامل دامپ و ایپرام خام ایسیو های خودرو های ساخت ایران است.
شامل خودرو های پراید و خانواده پژو، در مواردی که نیاز به پروگرام مجدد ایسیو ها و یا بیکد کردن خودرو دارید از این منو و فایل ها می توانید استفاده کنید.

اتصال رسیور روی مدار فرمان جک

یکی از کارهایی که همکاران کلیدساز باید انجام دهند اتصال و سیم بندی رله های سایلکس و بتا روی انواع جک پارکینگ است، در این منو با عکس مدار فرمان و توضیح ترمینال های انواع جک سعی شده راهنمای نصب سه رله، تک رله بتا و سایکس را توضیح دهیم. 

دانلود دفترچه راهنمای جک ها

کاتالوگ و دفترچه جک های پارکینگ (فارسی و انگلیسی) را در این بخش می توانید دانلود کرده و استفاده کنید. 

آموزش ها

این منو شامل ویدیو و تصاویر آموزشی برای کار با دستگاه های تعریف و کپی ریموت و چیپ مثل کادی، ایکس ۱۰۰، لونسدور و … می باشد. سری ویدیو هایی از تعریف کلید و ریموت برای خودرو ها با انواع دستگاه ها هم زیر مجموعه این منو می باشد.

ارسال اطلاعات سوییچ مشتریان

گاها برای همکاران محترم اتفاق افتاده که برای روشن کردن خودرویی که سوییچ گم کرده و یا کلید داخل خودرو جا مانده و درب های بسته شده اند و … مراجعه کردند و بعد از انجام کار به مشکلی خورده اند مثل سرقتی بودن خودرو، عدم حضور مالک و یا عدم رضایت مالک خودرو و … که همکاران را با مشکلات قضایی و دادگاهی مواجه می کند به همین دلیل در برنامه کلیدساز که مخصوص همکاران محترم هست برآن شدیم تا این منو را فعالتر و بهینه تر کنیم تا با ارسال اطلاعات خودرو و کار انجام شده و نگهداری این اطلاعات در سرور برنامه خدای ناکرده در مواجهه با این مشکلات بتواند راهگشا و دلیلی دال بر بیگناهی شما همکاران باشد، لطفا از این بخش مهم و کلیدی برنامه حتما استفاده کنید و اطلاعات کامل را ارسال کنید. 

فروشگاه کلید ساز

بخش فروشگاه کلید ساز برای همکاران محترم در نظر گرفته شده تا بتوانند سری اجناس محدود با قیمت دست اول را تهیه کنند. محصولاتی که با قیمت های رقابتی در فروشگاه عرضه می شود را بدون واسطه و در کمترین زمان ممکن تهیه کنند.