کلید سازی شبانه روزی

خدمات قفل سازی و کلید سازی به صورت شبانه روزی در خدمت شماست

ما قادر به پیش بینی زمانی که کلید را گم می‌کنیم و یا کلید در قفل می‌شکند نیستیم، به همین دلیل نیاز به کلید سازی سیار یا قفل سازی سیار داریم، چون زمان بزرگترین عامل برای شما است و کلید سازی که به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند باید متعهد و مسئولیت پذیر باشد. کلید ساز باید با دقت و با تجربه باشد علی‌الخصوص کلید سازهایی که به صورت سیار و شبانه روزی فعالیت می کنند. چون معمولا وقتی ما به مشکل بر می خوریم (کلید در قفل شکسته، کلید را گم کرده‌ایم و…) به یک کلید ساز نیاز داریم و معمولا در آن زمان اضطراب داریم.

همکاران متخصص و متعهد ما در خدمت شما هستند

کلید سازی شبانه روزی قابل اعتماد

در بیشتر کشورها یک کلیدساز باید از قوانین پیچیده و سختگیرانه پیروی کند تا بتواند جواز کسب و کار خود را دریافت کند. در کشور عزیزمان ایران هم روال دریافت مجوز برای کلیدسازی وجود دارد. وقت شما با ارزش است و باید روی کلید ساز سیار حساب باز کنید. به همین دلیل بزرگ باید از کلید سازی معتبر و دارای مجوز کمک بگیریم.

یک کلید ساز باید حضور به موقع را به شما تضمین دهد. کلید سازی شبانه روزی باید به شما سریع پاسخ دهد و به بالاترین سرعت به شما خدمت رسانی کند، چون زمان شما مهم است. باید ابزار مناسب برای برطرف کردن مشکل شما را داشته باشد و قدرت تشخیص مشکل را در کمترین زمان ممکن داشته باشد. شخصی که شغل کلیدسازی را انتخاب می‌کند باید شان و منزلت مشتری را حفظ کند و از روش‌های نادرست برای کار خود استفاده نکند.

به گفته اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید تهران: اشخاص می‌بایست از کلیدسازی‌های معتبر و دارای پروانه کسب استفاده نمایند، در صورت بروز هرگونه مشکلی با کلید سازی‌های غیرمعتبر مسئولیت آن به عهده خود شخص است. در نظر داشته باشید؛ بیشترین دلیلی که ما به کلید سازی مراجعه می کنیم (به گفته کلید سازها) تعویض مغزی قفل و یا خرید قفل جدید در زمان اسباب کشی به خانه جدید و یا مکان جدید است. پس به همین دلیل، از کلید سازی معتبر استفاده کنید.

قیمت ساخت کلید به عوامل گوناگونی مرتبط است

  • نوع خدمات کلید سازی، در قیمت ساخت کلید تاثیرگذار است. بطور مثال اگر از روی کلید اصلی، کلیدی ساخته شود، قیمت ساخت آن با هنگامی‌که کلیدی برای قفل‌های فاقد کلید ساخته می­شود، متفاوت است.
  • همچنین نوع کلید تاثیر مستقیم بر قیمت ساخت کلید می­گذارد. قطعا قیمت ساخت کلید معمولی و قیمت ساخت کلید کامپیوتری متفاوت است.
  • چنانچه قفل‌هایی که نیاز به ساختن کلید داشته باشند، از جنس محکمی برخوردار باشند، بطور قطع در قیمت ساخت کلید آن تاثیرگذار خواهد بود. مثلا قیمت ساختن کلید برای قفل‌های چدنی به دلیل کار بیشتر، از دیگر قفل‌ها بیشتر است.
  • همچنین عواملی دیگر همچون فاصله­، زمان و مکان نیز در قیمت ساخت کلید موثر هستند.